Kategórie
 
 
 
 
 

Plavky ZUPPA zafír

Dvojdielne plavky ZUPPA exclusive
Bežná cena: 23,90 € Veľkosť: 98/104: 18,90 €

Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: 98/104): 7
Dodacia lehota: Skladom

Jemné, elegantné a štýlové dvojdielne plavky ZUPPA bez zbytočných gýčov a prekombinovaných potlačí Vám v novom strihu prinášame aj túto sezónu. Sú vyrobené z kvalitného certifikovaného rýchloschnúceho a pružného materiálu, odolného voči chlóru. Výrobok je technicky a strihovo náročne spracovaný. Pri tvorbe strihu sme dbali na to, aby pri každom detskom pohybe boli maximálne prispôsobivé a pohodlné. K rukopisu ZUPPA neodmysliteľne patrí volán a točivé strihy, ktoré sme túto sezónu aplikovali na spodnom dieli plaviek. Extra točivá suknička pripojená k spodnému dielu rozžiari každú malú slečnu.
Plavky ZUPPA majú vlastné špeciálne nepremokavé vrecúško, ktoré ochráni ešte nevyschnuté plavky vo Vašej taške od ostatných vecí, kým prídete domov z kúpaliska. Samozrejme, potom je potrebné ich vybrať a ďalej ošetriť podľa návodu nižšie.
 
Tip: V rovnakej farbe nájdete aj dámsky model plaviek. K plavkám ZUPPA odporúčame klobúčik RAYA a županové šaty OLIVIA.
Zloženie:  80% polyamid  20% elastan
Spôsob údržby: Prať ručne na 30°, nebieliť, nesušiť, nežehliť a chemicky nečistiť
  • pred praním si dôkladne preštudujte ošetrovacie symboly umiestnené na výrobku
  • plavky perte v ruke po každom použití vo vode teplej 30 °C
  • pri praní používajte pracie prostriedky vhodné na jemnú syntetiku bez bieliacich alebo zosvetľovacích účinkov, s mydlom PH neutral.
  • plavky po vypraní voľne zaveste a nechajte uschnúť, nežmýkajte ich
  • upozorňujeme, že morská voda, termálna voda, slnko a chlór ovplyvňujú stálofarebnosť plaviek 
  • opaľovacie krémy a oleje aplikujte na telo a vyhýbajte sa častiam plaviek, pretože poškodzujú gumové časti plaviek (gumičky, elastické vlákna) – vplyvom ich intenzívného pôsobenia môže dôjsť k rozleptaniu gumových častí.
  • nikdy nenechávajte plavky mokré v igelitovom sáčku, vplyvom chlóru alebo soli môže prísť k poruche stálofarebnosti, alebo k rozpadu elastického vlákna Lycra.
  • plavky nenahrádzajú spodné prádlo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia