o zuppa

Kategórie
 
 
 
 
 

O ZUPPA

Volám sa Zuzana, som mama a svoje kreatíne návrhy plynule prenášam do produktov značky ZUPPA. Spolu s manželom a ďalšími šikovnými rukami tvoríme rodinnú firmu. ZUPPA je slovenská značka, ktorá sa venuje výrobe oblečenia najmä pre deti.  Základy dizajnu, identity a filozofie ZUPPA boli položené v pôvodnej značke POPY. ZUPPA je prirodzeným pokračovateľom kreatívnej časti POPY.  Mali sme túžbu aj naďalej prinášať nové, pohodlné a štýlové modely, ktoré by spájali identitu značky a symbol, ktorý sme si   pre ňu zvolili.

Každý ZUPPA výrobok má svoj vlastný príbeh. Inšpiráciu čerpám hlavne od našich detí a z každodenného života. Nápad sa následne premietne do nákresu a prvej vzorky, ktorú skúšajú a zhodnotia tí najprísnejší kritici. Deti. Nasleduje vytvorenie finálneho strihu, definovanie farebných prevedení tak, aby sa výrobok ľahko kombinoval s ostatnými ZUPPA produktami.  Dôslednou prácou v dielni prejde každý produkt šikovnými slovenskými rukami až do konečnej podoby. 

Snažíme sa navrhovať trendové oblečenie s jedinečným strihom pri zachovaní vysokej kvality vypracovania. 

Máme radi veci, ktoré majú  prirodzenú identitu, kvalitu a vymykajú sa bežnému priemeru. Svojou eleganciou a noblesou nám učaroval páv, pri ktorom sme dlho neváhali a zvolili ako súčasť loga značky

                                                                                      Z U P P A.

                                                                Toto je nezameniteľný rukopis ZUPPA.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia