blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Značka ZUPPA  predstavuje koncept oblečenia najmä pre deti. Od svojho vzniku sa hlási k hodnotám Fair Trade. Náklady na výrobu preto nie sú zanedbateľné. Cesta každého nášho výrobku je pomerne dlhá, ale je transparentná, priznaná a poctivá. Stojí nás nemálo úsilia, kým sa dopracujeme k finálnemu produktu, ktorý potom prinášame Vám, našim zákazníkom.
 

FOTILI SME LETNÚ KOLEKCIU ZUPPA 2018

Krátke video z fotenia nájdete tu: https://vimeo.com/267973438

 

 

Množstvo Vašich objednávok, krásnych fotiek, pozitívnych odoziev a pochvalných mailov nás neskutočným spôsobom ženú dopredu, a súčasne motivujú vytvárať stále niečo nové, ako aj neustále pracovať na svojom zlepšovaní. Vaša vernosť, vernosť našich obchodíkov po celom Slovensku aj v Čechách, či lojalita trendsetteriek nám dodáva obrovskú silu, odvahu, a vieru, že to všetko má zmysel. Veľmi si to vážime a ďakujeme Vám, že ste s nami, pretože vďaka tomu môžeme robiť to, čo nás nesmierne baví.

 
Sukňolegíny. Názov, ktorý sa dnes medzi mamičkami už úplne udomácnil, aj keď ešte pred troma rokmi ho nepoužival nik. A aj pani Sibyla Mislovičová by s ním asi mala problém :)
Na začiatku som vedela iba to, že chcem spraviť praktický kúsok pre svoju dcéru, ktorý v sebe bude spájať to, čo je praktické a pohodlné na legínach s tým, čo je dievčenské na sukni. Všetky dovtedy predávané legíny tohto typu mali len tylovú sukničku. A práve to mi na tom nesedelo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia